joomla

Recenze našich zákazníků (5) News from our restaurant

Recenze našich zákazníků

Anička Sigmundová

Super User by

Tuto restauraci jsme navštívili poprvé asi před rokem.Nemůžu vynachválit.Skvělá a milá obsluha.Domaci limonády a čaje.Vyborny jídlo od steaku po Hamburgry.Myslím že si tam každý vybere.Rádi se tam vracíme..

Zbyněk Phoenix

Super User by

Výborný podnik, do kterého se vždy rád vracím pro kulinářské potěšení. Na Radnici jsem byl pokaždé večer, takže nemohu hodnotit obědové menu, ale jídla z klasického jídelníčku nikdy nezklamou - ať už si dáte "obyčejnou" svičkovou, steak nebo salát, vždy je strávník maximálně spokojen. Dále musím vypíchnout plzínku, která má na Radnici obrovsky zvýšenou pitelnost. :-) Z tohoto důvodu zde já i moji kolegové vedeme obchodní jednání se zahraničními partnery. Jediné mínus, které je třeba uvést, je hluk nacpané hospody. S počtem vypitých piv roste hodnota decibelů, takže kolem 22:00 na svého parťáka musíte téměř hulákat, aby vás slyšel. Dalším neduhem je občasný otrávený obličej personálu, ale to se vykompenzuje rychlostí nošení piv a panáků. :-) + vynikající kuchyň + rychlost obsluhy + výborná plzeň - v pozdějších hodinách hluk

Quartus Decimus

Super User by

Opravdu stojí za to navštívit tuto restauraci. Obsluha je svižná a dobře se stará o to, aby číše byla pořád plná. Jídlo mě nikdy nezklamalo akorát je třeba jít na oběd do 1 hodiny, po jedné mají většinou půlku obědového menu vyškrtanou. Trochu je sice trochu dražší, ale ceny odpovídají kvalitě nabízených jídel.

Klára Sochová

Super User by

Tohle je zřejmě nejlepší, co v okolí najdete. Příjemná obsluha, která v době obědů kmitá tak, jak má a prostoje jsou opravdu minimální. Dobré jídlo za průměrné ceny. Určitě sem doporučuju zajít na rychlý oběd přes poledne. Možná si budete muset chvilku počkat na stůl, ale bude to stát za to. Kvituji dobré rozdělení kuřáků a nekuřáků a také několik parkovacích míst před restaurací.

Veriina

Super User by

K jídlu jsme si dali tradiční bramboračku a salát s kozím sýrem. Nevim či to byla smůla nebo co, ale při výběru pítí jsme u poloviny slyšeli bohužel nemáme. Stane se. Hospůdka byla narvaná a proto je lepší si udělat rezervaci, když jdete večer. Jídlo fajn. Obsluha by mohla mít příjemnější výrazy...člověk by si mohl myslet, že nemají radost z návštěvy a obsluhování hostů