joomla

O násStaročeská „Hospůdka Na Radnici“

Staročeská „Hospůdka Na Radnici“…

Hospůdka Na Radnici je velmi stylová restaurace, která Vás pohostí vybranou kuchyní, převážně české provenience. Celá naše restaurace je zřízena ve staročeském stylu a vyberou si zde určitě jak znalci piva, tak všichni co nepohrdnou nezapomenutelným kulinářským požitkem. Náš pečlivě vyškolený personál je Vám kdykoli ihned k dispozici. Česká hospůdka Na Radnici se nachází přímo v secesní budově radnice Prahy 9,vedle nově otevřené desetipodlažní obchodní galerie Fenix s parkovištěm o 600ti parkovacích místech a přilehlým kongresovým hotelem Clarion. Naše restaurace se specializuje především na poctivou českou kuchyni ale rovněž u nás najdete široký výběr jidel z cizí provenience. Všichni naši kuchaři jsou špičkou ve svém oboru.


Vždy čerstvé tankové pivo

Tankové pivo, tj. pivo, které se před spotřebou v restauraci ne uchovává v tradičních sudech, ale v mnohem větší nádobě nazývané tank.Uchovávání piva v tancích pomáhá udržet jeho vysokou kvalitu.Pivo se do nich čerpá do takového plastikového pytle, který je sterilní, takže je udržováno v absolutně sterilním prostředí, bez kontaktu se vzduchem a ti největší odborníci říkají, že pivo z těchto tanků je nejlepší!


Výtečná česká kuchyně

Výběr z mnoha druhů jidel. Naše restaurace se specializuje především na poctivou českou kuchyni ale rovněž u nás najdete široký výběr jidel z cizí provenience. Všichni naši kuchaři jsou špičkou ve svém oboru. Z našeho jídelního lístku si vybere určitě každý. Mimo klasických hlavních jídel, těstovin, salátů a dezertů si u nás pochutnáte na různých specialitách české kuchyně. Rádi Vám naservírujeme i maso přímo z grilu.

U nás se budete cítit dobře

V restauraci máme pro Vás připraveno 150 míst a dalších 70 je k dispozici v letních měsících na zahrádce. Na své si jistě přijdou jak vyznavači tabáku, tak ortodoxní nekuřáci. Naše restaurace je rozdělena jak kuřáckými, tak nekuřáckými prostory. Naše restaurace je vybavena rovněž samostatným salónem s velkoplošnou obrazovkou pro sledování zajímavých sportovních přenosů. S radostí se postaráme o Vaši rodinnou oslavu, firemní večírek či svatební hostinu, které Vám uspořádáme dle Vašich přání a představ.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Personál, Hospůdka Na radnici

Otevírací doba

Ne, Po, Út, St: 11.00 hod - 24.00 hod

Čt, Pá, So: 11.00 hod - 01.00 hod

Kde nás najdeteContact us right now!

 

Kontaktní formulář

Provozovatel restaurace

V.M.O. s.r.o., Bělehradská 237/11, 140 00 Praha 4 – Nusle IČO: 270 90 591, DIČ: CZ27090591 Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95535.

Address

Hospůdka Na Radnici
Sokolovská 324/14, Praha 9
190 49

Mapa