joomla

FotogalerieProhlédněte si naší restauraci

Gallery Thumb I

Jedinečná atmosféra

Hospůdka Na Radnici je velmi stylová restaurace, která Vás pohostí vybranou kuchyní, převážně české provenience. Celá naše restaurace je zřízena ve staročeském stylu a vyberou si zde určitě jak znalci piva, tak všichni co nepohrdnou nezapomenutelným kulinářským požitkem.

Gallery Thumb II

Snadná dostupnost

Česká hospůdka Na Radnici se nachází přímo v secesní budově radnice Prahy 9,vedle nově otevřené desetipodlažní obchodní galerie Fenix s parkovištěm o 600ti parkovacích místech a přilehlým kongresovým hotelem Clarion.

Gallery Thumb III

Každý si přijde na své

V restauraci máme pro Vás připraveno 150 míst a dalších 70 je k dispozici v letních měsících na zahrádce. Na své si jistě přijdou jak vyznavači tabáku, tak ortodoxní nekuřáci. Naše restaurace je rozdělena jak kuřáckými, tak nekuřáckými prostory.


Gallery Thumb IV

Prostorná letní zahrádka

Osvěžení v parných dnech naleznete na letní zahrádce, která je izolována od hluku z ulice a která je v provozu od brzkých jarních dní až do pozdního podzimu. Zahrádka je s obsluhou.


Gallery Thumb V

Spousta prostoru

V naší restauraci naleznete dostatek prostoru pro různé příležitosti, oslavy, rauty aj. Rezervujte si místo v naší restauraci pomocí našeho rezervačního systému a zbavte se obav, že si nebudete mít kam sednout.

Gallery Thumb VI

Sledování sportovních přenosů

Naše restaurace je vybavena rovněž samostatným salónem s velkoplošnou obrazovkou pro sledování zajímavých sportovních přenosů.